0 Tilauskori

ST-koneistus_Tommi-Peltonen

14.08.2016

Yhteys

OTA YHTEYTTÄ


Please leave this field empty.

TOIMISTO

ST-Koneistus Oy
Hopeatie 3
33470 Ylöjärvi

Puh. +358 10 229 3100
Fax +358 10 229 3110

info@st-koneistus.fi
quotations@st-koneistus.fi
orders@st-koneistus.fi

HENKILÖKUNTA

Jarkko Selin
Toimitusjohtaja

Tommi Peltonen
Myynti, yrittäjä

Teemu Määttä
Myynti

Juha Niemelä
Tilauskäsittely

Jorma Väisänen
Projektimyynti

Veli-Pekka Pirttijoki
Tuotantopäällikkö

Harri Puheloinen
Projekti-insinööri

Jani Vienola
Tuotanto, pyörähdyskappaleet

Margareeta Naukkarinen
Hallinto

 

Jarkko Selin
profile_blank

Jarkko Selin
Toimitusjohtaja

YHTEYS
Puh. +358 10 229 3112
jarkko.selin@st-koneistus.fi

×
Tommi Peltonen
profile_blank

Tommi Peltonen
Yrittäjä

YHTEYS
Puh. +358 10 229 3111
tommi.peltonen@st-koneistus.fi

×
Katja Koponen
profile_blank

Katja Koponen
Tuotantopäällikkö, yrittäjä

YHTEYS
Puh. +358 10 229 3102
katja.koponen@st-koneistus.fi

×
Jani Vienola
profile_blank

Jani Vienola
Kokoonpanovastaava

YHTEYS
Puh. +358 10 229 3113
jani.vienola@st-koneistus.fi

×
Mari Romppanen
profile_blank

Mari Romppanen
Tuotanto- ja laatuinsinööri, reklamaatiot

YHTEYS
Puh. +358 10 229 3103
mari.romppanen@st-koneistus.fi

×
Margareeta Naukkarinen
profile_blank

Margareeta Naukkarinen
Toimistosihteeri

YHTEYS
Puh. +358 10 229 3100
margareeta.naukkarinen@st-koneistus.fi

×
Teemu Määttä
teemu

Teemu Määttä
Myynti

YHTEYS
Puh. +358 50 453 2425
teemu.maatta@st-koneistus.fi

×
Veli-Pekka Pirttijoki
profile_blank

Veli-Pekka Pirttijoki
Tuotantopäällikkö

YHTEYS
Puh. +358 50 594 2222
veli-pekka.pirttijok@st-koneistus.fi

×
Jarkko Selin
profile_blank

Jarkko Selin
CEO

CONTACT
Tel. +358 10 229 3112
jarkko.selin@st-koneistus.fi

×
Tommi Peltonen
profile_blank

Tommi Peltonen
Sales, entrepreneur

CONTACT
Tel. +358 10 229 3111
tommi.peltonen@st-koneistus.fi

×
Katja Koponen
profile_blank

Katja Koponen
Production manager, entrepreneur

CONTACT
Tel. +358 10 229 3102
katja.koponen@st-koneistus.fi

×
Jani Vienola
profile_blank

Jani Vienola
Production, rotation tracks

CONTACT
Tel. +358 10 229 3113
jani.vienola@st-koneistus.fi

×
Margareeta Naukkarinen
profile_blank

Margareeta Naukkarinen
Management

CONTACT
Tel. +358 10 229 3100
margareeta.naukkarinen@st-koneistus.fi

×
Teemu Määttä
teemu

Teemu Määttä
Sales

CONTACT
Tel. +358 50 453 2425
teemu.maatta@st-koneistus.fi

×
Veli-Pekka Pirttijoki
profile_blank

Veli-Pekka Pirttijoki
Production manager

CONTACT
Tel. +358 50 594 2222
veli-pekka.pirttijok@st-koneistus.fi

×
Juha Niemelä
profile_blank

Juha Niemelä
Tilauskäsittely

YHTEYS
Puh. +358 50 355 5589
juha.niemela@st-koneistus.fi

×
Juha Niemelä
profile_blank

Juha Niemelä
Order processing

CONTACT
Tel. +358 50 355 5589
juha.niemela@st-koneistus.fi

×
Harri Puheloinen
profile_blank

Harri Puheloinen
Projekti-insinööri

YHTEYS
Puh. +358 40 5654580
harri.puheloinen@st-koneistus.fi

×
Jorma Väisänen
profile_blank

Jorma Väisänen
Projektimyynti

YHTEYS
Puh. +358 40 5458384
jorma.vaisanen@st-koneistus.fi

×